11.11.2015 07:44

Středoškolská florbalová liga – ročník 2015/16 – dívky

 Středoškolská florbalová liga – ročník 2015/16 – dívky

Naše reprezentační družstvo dívek úspěšně vstoupilo do Středoškolské florbalové ligy pro rok 2015/16. Během úterního dne se utkalo postupně s děvčaty z Gymnázia Písnická a posléze z Gymnázia Štěpánská. V prvním utkání naše děvčata otočila nepříznivý vývoj zápasu z 0:1 na 3:1. V dramatické koncovce naše florbalistky udržely vedení a zvítězily těsně v poměru 3:2. Ve druhém vyrovnaném utkání udrželo naše družstvo nerozhodný výsledek 1:1. Zisk 4 bodů za vítězství a remízu dává předpoklad pro možný postup v boji o nejvyšší příčky. Poděkování patří všem zúčastněným děvčatům za vzornou reprezentaci naší školy. Na závěr mého hodnocení bych přece jenom vyzdvihl výkon několika hráček, a to především brankářky Nikoly Horké, která oba zápasy opravdu„vychytala“. V poli zaslouží uznání výkon Renáty Kuklové a především Míši Vejdělkové, která je nepostradatelnou hráčkou a velkou oporou našeho družstva. Sestava: Horká N,. Škubová B., Kuklová R., Vejdělková M., Kopecká A., Kalašová R., Kulifajová B., Makhnitská T., Skřivánková N., Pushchyk K., Dušátková A., Franzová M., Bártů M., Honzíková E., Běloušková N. TRIVIS – Gymnázium Štěpánská 1 : 1  V Praze, dne 10.11. 2015 Mgr. Jiří Urbánek

Tisknout