19.02.2017 12:12

Lyžařský kurz 2017

Lyžařský kurz 2017

Ve dnech 5. - 9. 2. jsme se my, studenti z prvního až čtvrtého ročníku, zúčastnili lyžařského kurzu v rakouském skiareálu Hochficht. Byli jsme ubytovaní v hotelu Jestřábí na Šumavě. Tam jsme si vychutnávali snídaně i večeře.
Výuka probíhala pod vedením p. uč. Šimáčka a p. uč. Neprašové. Ti si nás rozdělili na 2 družstva podle toho, jestli jsme měli lyže, nebo snowboard.
Díky trpělivosti a snaze paní učitelky se dokonce 2 studentky naučily velmi dobře lyžovat. Kurz proběhl bez jakéhokoli zranění a program byl po celý výcvik velmi dobře připraven. Třetí den jsme si pak mohli odpočinout v relaxačním centru ve Frymburku, nebo si zajít do města na pizzu, či do cukrárny.
Moc jsme si to užili, jak na svahu, tak mimo něj.
Moc​ se nám lyžařsky výcvik líbil a rádi bychom se zúčastnili i příští rok, pokud se tedy zúčastní více jak 30 lidí.Pojeďte tedy příští rok s námi a ceny se rozhodně nelekejte. Stojí to rozhodně za to a užijete si spoustu zábavy! (Poustková, Tichánková, Nováková)

Na fotodokumentaci se můžete podívat zde: http://trivisjihlava.rajce.idnes.cz/Lyzarsky_kurz_-_Hochficht_5._-_9._2._2017/#

TisknoutJihlava

Jihlava

TRIVIS, a.s.

Střední škola veřejnoprávní a Vyšší odborná škola bezpečnosti silniční dopravy Jihlava, s.r.o.
Brněnská 2386/68