13.04.2015 08:42

Pohár Josefa Masopusta

Pro fotbalový tým Trivisu byl čtvrtek 9. 4. 2015 dnem, kdy se mohl účastnit Poháru Josefa Masopusta. Všichni hráči byli nadšení, že se dostali do sestavy a těsili se na zápasy.  Rozcvičení jsme extrémně nehrotili  a šli jsme do toho. Ale...

První zápas se proti nám postavila SŠ Polenská. Do zápasu jsme bohužel nevstoupili úplně nejlépe. Našemu Trenérovi Ladislavu Nagyovi se moc nelíbil náš přístup. „Nechtěli“ jsme balon, schovávali jsme se za hráče a to se také projevilo.  Bohužel tímto „vlažným“ tempem jsme hráli celý zápas, a tak po  pěti výkopech a osmi odrazech  jsme dostali první gól. Bohužel my jsme po pěti výkopech a osmi odrazech gól nevstřělili. Zápas tak skončil 0:1 pro Polenskou.

V druhém zápase nás čekala SŠ Stavební, která nás prostě „přejela“. Nastoupili proti nám „naspeedovaní“ hráči. Byli podezřele rychlí a sršela z nich energie. Zatímco my jsme byli všude pozdě. Popravdě si už raději nemapatuju kolik gólů přesně jsme dostali. Ale na výsledkové listině byl zapsán výsledek 3:0.

Na třetí zápas jsme čekali půl hodinky, takže jsme si měli dostatek času uvědomit si, že to takhle dál nepůjde a každý z nás si chtěl zlepšit náladu proti SŠ Automobilní. Tímto způsobem jsme do zápasu také „skočili“. Celý zápas jsme byli lepší a zápas jsme měli pod kontrolou. Za trvalého tlaku jsme dali 2 góly a spokojení s naším posledním výkonem jsme odcházeli do kabin. Tento zápas jsme zvítězili 2:0.

Celkově jsme se umístili na né moc luxusním 5. místě, ale příště to bude určitě lepší.

 

                                                                                                              Aleš Vrtal (2.A)

Fotodokumentaci z turnaje si můžete prohlédnout ZDE

TisknoutJihlava

Jihlava

TRIVIS, a.s.

Střední škola veřejnoprávní a Vyšší odborná škola bezpečnosti silniční dopravy Jihlava, s.r.o.
Brněnská 2386/68