16.06.2017 09:33

Úspěch v soutěži odborných prací!

Dne  07. června 2017 se dvě žákyně a jeden žák naší školy, Gabriela ZELENKOVÁ,Leona LUPAČOVÁ a Dominik PLÍHALzúčastnili ve VPŠ a SPŠ MV v Holešově  závěrečného kola 5. ročníku soutěže odborných prací (jednalo se o ústní prezentaci) pro žáky středních škol s  oprávněním k výuce v oboru vzdělání „Bezpečnostně právní činnost“. Naši žáci svým umístěním v soutěži, která byla dosti náročná, neudělali ostudu, o čemž svědčí skutečnost, že v kategorii „Právo se  Gabriela ZELENKOVÁLeona LUPAČOVÁ umístili na třetím místě z celkového  počtu devíti účastníků. Odborná práce Dominika PLÍHALA byla jediná, která byla hodnocena v kategorii „Ekonomické obory“, a proto mu první místo nemohlo uniknout.

Všem, kteří se na úspěšné reprezentaci školy v dané soutěži podíleli, je třeba poděkovat, a to nejen žákům, ale  i pedagogickým pracovníkům, kteří jim se zpracováním soutěžních prací různou intenzitou pomáhali.

TisknoutJihlava

Jihlava

TRIVIS, a.s.

Střední škola veřejnoprávní a Vyšší odborná škola bezpečnosti silniční dopravy Jihlava, s.r.o.
Brněnská 2386/68