14.09.2015 21:34

Úvodní soustředění 1. ročníků - Landštejn 2015

Úvodní soustředění 1. ročníků - Landštejn 2015

Od 2. do 4. září proběhlo tradiční soustředění 1. ročníků a my Vám přinášíme nejen kompletní fotogalerii, kteoru můžete vidět ZDE, ale i pár vybraných ohlasů:

  • Tento adaptační kurz byl pro mě velmi zajímavý. Přijeli jsme do Landštejna a hned jsme soutěžit. Jelikož mě baví sport, tak mi to ani nevadilo. Ba naopak. Každý den byl nabitý program. Každou soutěž jsme byli v jiným týmu, abychom se lépe seznámili, což bylo cílem. Myslím si, že to vyšlo na výbornou. Abych to shrnula, bylo to docela náročný, ale zážitek na celý život. Moc se mi tam líbilo. A když se naskytne nějaká jiná akce, tak pojedu ráda.  (Monika Lorencová)
  • Na náš adaptační kurz jsme vyrazili ve středu 2.9.2015 z Jihlavy do Slavonic, odkud jsme šli „po svých“. Zbytek dne byl celkem naplněný různými aktivitami - například jsme museli běhat a potom jsme museli z různých kusů dřeva, provázků atd. poskládat funkční dětskou hračku, což mi připadalo docela originální. Poté jsme šli spát, avšak čtvrťáci nás probudili a museli jsme jít na noční hru asi tak v jednu hodinu ráno, což se asi nikomu moc nelíbilo. Ve čtvrtek jsme dělali různé aktivity jak ve sportovní hale, tak venku, kde bylo několik aktivit s lany a pneumatikami, což mi připadalo s celého kurzu asi nejzajímavější a nejzábavnější. V pátek jsme byli na závěr pasováni na „trivisáky“. (David Pumpinec)
  • Třídenní  adaptační kurz konaný v cyklokempu pod Landštejnem mě svým způsobem velice zaujal. Smyslem kurzu bylo seznámit se mezi sebou a podle mého názoru byl tento cíl splněn. Nejvíce zábavy jsem zažila na lanových překážkách a třetí den na různých soutěžích. Překvapil mě i budíček v 00:33, ale nijak mi to nevadilo a s kamarádkami jsme se tomu ještě zasmály. Dokonce se nám stalo, že jsme zabloudily na orientačním běhu, ale vše nakonec dobře dopadlo. Celkově bych zhodnotila kurz jako velmi povedený a doufám , že tomu tak bude i příští rok pro nové prváky. (Markéta Prokešová)
  • Letošní školní rok jsem jela se svojí novou třídou, učiteli a ostatními třídami na seznamovací kurz, který probíhal v Cyklocampu Landštějn. 10 kilometrů pěšky bylo velmi příjemné rozproudění a tento nápad se mi líbil. Udělal na mě dojem program a snaha vyučujících, abychom se navzájem poznali. Hry a ostatní aktivity byly velice zajímavé a zábavné. Nepříjemné bylo noční probuzení, ale jsem na takové věci zvyklá z pionýrských táborů, takže jsem s tím problém neměla. Ohledně programu za celé tři dny nemám co škole vytknout. Jídlo jsem už sice jedla lepší, ale myslím si, že asi není jednoduché uvařit pro cca. 80 lidí, takže to chápu. Bylo to fajn, díky učitelům a taky díky čtvrťákům, kteří se snažili zpříjemnit nám  pobyt. (Daniela Zemanová)
  • Moje pocity z adaptačního kurzu jsou jen kladné, ale ještě kladnější byly reakce učitelů po návratu do školy. Myslím, že adaptační kurz je dobrá věc. Všichni jsme se sblížili a na každého jednotlivce si udělali obrázek. Myslím si, že ty fráze, co nám od začátku říkali na způsob toho, že jsou na škole všichni jako rodina, jsou opravdu pravda. Líbilo se mi, že čtvrťáci neměli problém s námi prohodit pár slov, aniž by na nás měli nějaké pohledy, nebo narážky skrz to, kolik nám je let. Dokonce nemám ani žádné výtky na naše ubytování. To byl hlavní důvod, proč jsem se obávala pobytu. Myslím, že do prvního ročníku se sešli opravdu super lidi, se kterými aktivity byly zábavné a vždy se našel důvod smát i v únavě a po čas prohrávání... Obědy mi v relativně chutnaly. To by bylo asi vše k adaptačnímu kurzu. Bylo to skvělý :)! (Lenka Horká)
  • Můj názor na adaptační kurz, je velice kladný. Celé tři dny byly plné překvapení. Spousta nabitého programu po celý den, zábavy, sportu, přemýšlení a řada dalšího. Nejvíce mě zaujaly stanoviště, které byly v lese. Vlastně, nebylo nic, co by se mi opravdu nelíbilo. I když nás budili v 1 ráno, vůbec mi to nevadilo, naopak bylo to skvělé. Spokojená jsem byla i s jídlem :) Moc mě překvapilo, jak jsme se seznámili všichni se všemi a vycházeli spolu. Za to bychom měli poděkovat všem, co to pro nás připravovali, protože bez nich a bez namíchaných skupinek, by se toto možná nestalo. Kurz jsem si moc užila, přijela jsem domu se spousty zážitky, které teď ráda vyprávím. Děkujeme všem učitelům a určitě i čtvrťákům .(Nicola Mrkvičková)

TisknoutJihlava

Jihlava

TRIVIS, a.s.

Střední škola veřejnoprávní a Vyšší odborná škola bezpečnosti silniční dopravy Jihlava, s.r.o.
Brněnská 2386/68