Pohár ředitele TRIVIS 2011

4A - vítězná třída sportovního turnaje o pohár ředitele TRIVIS 20.12.2011

SOUTĚŽ: VÁNOČNÍ VÍCEBOJ = 2011
  Malá kopaná Petanque Volejbal Basketbal Stolní tenis
- muži
Stolní tenis
- ženy 
Body Pořadí
1.A 5. 4. 7. 1. 3. 2. 22 3.
1.B 3. 8. 3. 4. 7. 3. 28 6.
2.A 7. 2. 5. 3. 2. 5. 24 4.
2.B 8. 3. 8. 6. 5. 8. 38 8.
3.A 2. 6. 4. 2. 4. 7. 25 5.
3.B 6. 7. 6. 5. 8. 6. 38 7.
4.A 4. 1. 1. 8. 1. 4. 19 1.
4.B 1. 5. 2. 7. 6. 1. 22 2.

TRIVISCUP 2011 - obhajoba vízězství!!!

Ve dnech 21.9. – 23.9. 2011 se konal další ročník soutěže všech škol TRIVIS, TRIVIS cup, který pořádala Praha. Tentokrát se konal v Krkonoších, v Herlíkovicích, kam jsme jeli jako obhájci prvenství. Už před odjezdem mezi náma panovala velmi dobrá a veselá nálada, a tak se není čemu divit, že padali i návrhy putovní pohár vůbec s sebou nevozit, že stejně pojede zpět anebo ho cestou hodit někde do křoví a poté si ho vyzvednout.

Po příjezdu do Krkonoš jsme se dozvěděli, že budeme bydlet jinde, než byl původní plán. Praha nás asi chtěla rozhodit a mít nás od sebe co nejdál. To se jim ale nepovedlo a hned první den jsme vykročili zdárně k obhajobě vítězství. Za velké podpory diváků, někteří tím ztratili i hlasivky, jsme vyhráli úvodní dva zápasy ve fotbale. Ostatní discipliny a zbytek fotbalu se odehrávali druhý den.

Ráno po probuzení propukl boj o snídani. Fronta vedla až ven! Po snídani odjížděli běžci, plavci a florbalisté do Špindlerova Mlýna, kde probíhali jejich soutěže. Pro běžce byla připravena krátká, avšak velmi náročná trať, která vedla zčásti do sjezdovky. Při sběhu do cíle se muselo dávat pozor, aby někdo neminul v polovině kopce odbočku a nepokračoval dál. Některým se to dokonce i povedlo, ale naštěstí ne těm našim, kteří běh bezkonkurenčně ovládli. Stejně tak dopadli i naši florbalisté, kteří všechny překvapili svým vítězstvím a všem vytřeli zrak! Naši úspěšnou misi ve Špindlu stvrdili 3. místem plavci, ač nevěděli co čekat, se parádně porvali a zabojovali. Odměnou pro ně pak byla vířivka a tobogán. 

Ostatní discipliny, které se odehrávali v Herlíkovicích pro nás dopadli také příznivě. e fotbale jsme obsadili konečné 3. místo, „díky“ rozhodčím. Stejně tak jsme dopadli i ve střelbě, kde se naši pistolníci museli vyrovnat s půjčenými zbraněmi. V silovém víceboji jsme ukázali naši sílu a vytrvalost a umístili se na 2. místě. V přetahování lanem jsme obsadili první místo mezi „amatéry“, ale celkově jsme skončili na 5. místě. Týmy umístěné před námi byly tak 2x těžší než my. Poslední disciplinou byl petang, ve kterém nám chyběl pověstný kousíček štěstí. Nakonec jsme obsadili bramborové 4. místo.

Po pěti soutěžích jsme už měli dobře spočítáno, že nám chybí jen krůček k vytouženému vítězství. Netrvalo dlouho a ta chvíle přišla. VYHRÁLI JSME!!!  Oslavy začali ještě před oficiálním vyhlášením a trvali až do druhé hodiny ranní.

Dorty, obdržené za vítězství, jsme bez milosti „sežrali“. Pustili jsme se do nich jak rumana, tak někteří i celým obličejem. Přidal se i náš pan ředitel a ostatní učitelé! J Dorty nakonec stejně skončili u většiny z nás jako pleťová maska.

V celkovém hodnocení se na druhém místě umístila Praha a třetí skončil Prostějov.

Poslední den jsme hned po snídani vyrazili zpět, směr Jihlava. U školy na nás čekali všichni naši spolužáci a učitelé. Od pana ředitele jsme dostali za vítězství nanuky a všichni jsme vyrazili spokojeně domů.

Doufám, že příští ročník bude pro nás stejně úspěšný jako ten letošní a pohár znovu obhájíme! Sice to bude velice těžké a je jasné, že Praha si to nenechá jen tak líbit, ale my se perfektně připravíme a zase budeme bojovat jako TÝM!

 

Co se mi líbilo na Kalichu? Velmi těžká odpověď, bylo to tam skvělý. Ze začátku to bylo takový divný, protože jsme se všichni neznali, ale po půlce dne to nabralo tu správnou cestu, seznamovali jsme se a nacházeli společné téma, aktivity atd…
Nejhezčí přece jenom bylo střílení, koukání, jak skoro nikdo neumí chodit po chůdách, chození přes kládu, hraní florbalu a křičení pana učitele, že tam stojíme jako „křoví“. J
Je těžké popsat, co se mi líbilo, když každý den byl něčím výjimečný a nádherný sám o sobě. Noční hry také měly svoje kouzlo, strach že se nám někdo ztratil, když po čtvrť hodině pořád nepřicházel a nepřicházel…  Poté ranní rozcvičky, běhání které nás nebavilo, ale je pravda,  že potom nevím jak ostatní, ale já byla probuzená až až … Když to shrnu, bylo to nádherný a myslím si že na to budeme všichni rádi vzpomínat, na naše úžasné a někdy i trapné začátky, dostávání se do kolektivu, vybíraní lidí, časté pletení jmen a ostatní… J

 

                                                                                                                      Eva Houdková, 1.A.

4A - vítězná třída sportovního turnaje o pohár ředitele TRIVIS 20.12.2011

TisknoutJihlava

Jihlava

TRIVIS, a.s.

Střední škola veřejnoprávní a Vyšší odborná škola bezpečnosti silniční dopravy Jihlava, s.r.o.
Brněnská 2386/68